Sveiki

 

Dažnai žmonės klausia o kur laikyti duomenys kad jie būtų saugus. Tokiu vietų galima pasakyti šiai dienai nemanome kad yra, Bet remdamiesi statistikomis kuriam sukaupėme per ilgus metus galima pasakyti kad galime pasiūlyti vietas kur yra saugiau laikyti nei bet kur.

 Geriausia mūsų siūloma vieta butu galbūt seno gero tipo dvd cd arba bluray.

 

Geriausia vieta garantija suteikiama 1000 metu duomenim. Esant poreikui galima klientam parduoti tiek irenginius tiek pacias laikmenas taip pat teikiame irasymo galimybes

verbatimm.jpgbluraymd.jpg50.jpgbdxm.jpg

Šių specialių diskų gamybai „Verbatim“ naudoja patentuotą titano sluoksnį, kuris yra atsparus šviesos, temperatūros ir drėgmės poveikiui. Tokius diskus jau naudoja muziejai, bibliotekos ir archyvai.

Blu-ray MDISC diskai yra suderinami su bet kokiais Blu-ray grotuvais, kurie palaiko BDXL technologiją, o tai yra praktiškai visi modeliai, išleisti per pastaruosius pusantrų metų. Be to, MDISC pasižymi dideliu patikimumu. Remiantis „Verbatim“ skaičiavimais, esant 25 laipsnių temperatūrai ir 50 proc. santykiniam oro drėgnumui, per daugiau nei 1000 naudojimo metų gedimų skaičius 100 tūkst. diskų neviršija vieno atvejo. Tai reiškia, kad šioje optinėje laikmenoje duomenys gali būti saugomi gana ilgai. „Verbatim 100GB BDXL MDISC“ parduodami po vieną (kaina – 35 Eur) arba pakuotėse po penkis vienetus (98 Eur). Taip pat galima įsigyti vieno sluoksnio versijas su 50 GB (penki kainuoja apie 45 Eur) ir 25 GB talpa bei 4,7 GB DVD-ROM.

 

 

 

 Tai yra Verbatim gaminis 1 vnt. 4.5 gb Parduodama įvairiais paketais.

 verbatimdvd.JPGverbatimdvdp.JPG

 

 

 

Jai kažkam neužtenka yra Verbatim bluray ta pati vieta tik talpos žymiai didesnes prasideda nuo 25 gb yra daugiau nei 100 gb gali būti

verbatimbluray.JPGverbatim100gb.JPG

Tai yra galbūt geriausiai vieta saugoti duomenys arba kolekcijas kaip atsargines kopijas ir tt.

 

Bet žmonės ne visi turi ir nori saugoti todėl siūlome ir kompiuteriams sprendimus

 

Laptopiniai diskai tai yra 2.5 bet ne slim 9 mm aukščio diskas. Jai reikia išorinės dėžutės nešiojamus tai pat galima naudoti toki diską ir nusipirkti kažkokia tai dėžutę gaunasi brangiau bet patikimumas yra.

Tai pat galima statyti ne tik i laptopus i įvairius tiunerius ir įvarius kompiuterius kur reikia disko 2.5 colio ir telpa i 9 mm. deja talpa nėra didele.

 

Garantija 5 metai tarptautinė

 

wdWD7500BPKX.JPGusbcase.JPG

 

 

Kam reikia talpos ir yra vietos i kompiuterius galima statyti rekomenduojame wd red pro gaminius, ir jai reikia išorinės laikmenos tai užsakyti ir dėžutę. 2 tb yra optimalus diskas bet galima žiūrėti ir 3 tb.

 

Garantija 5 metai tarptautinė

wdredproWD2001FFSX.JPGwdusb35.JPG

 

 

Kam nereikia baisiai vietos bet greičio ir patikimumo siūlome Samsung pro produkcija pasižymi 10 metu garantija. yra įvairius talpu įvairiu jungčių 128 gb 256 gb 512 gb 1 tb 2 tb.

 

samsungssdpro.JPG

 

http://www.duomenysplius.lt/lt/biblioteka/114-ssd/samsung/s4ln045x01-samsung-850-pro.html

 

Visada aišku galite rašyti mums ir konsultuotis mes mielai padėsime tiek išsirinkti tiek įsigyti geriausiomis kainomis Lietuvoje. Ir nepamirškite pasinaudoti ir atkūrimo mūsų paslaugom ir kitiems diskams :)