Duomenų apsauga NAS CLOUD SYSTEM - kas tai yra ?

Duomenų apsauga Duomenysplius saugykloje ?

Ar tai saugu  ?

Kuriais atvejais padeda ?

Kaip tai veikia ?

 

Mes siūlome paslauga duomenų apsauga visiems asmenims tiek paprastiems asmenims tiek įmonėms bet kurioje pasaulio vietoje kur yra internetas.

Jums tereikia užsakyti planą kuris nurodytas mūsų įkainiuose ir mes viska padarysime. Suinstaliuojame jūsų kompiuteryje programėlę kuri automatiškai daro kopijas mūsų serveryje.

 

Tai yra visiškai saugu nes duomenis iš jūsų kompiuterio yra šifruojami ir saugiu protokolu (ssl) perduodami i mūsų serverį. tam kad butu įdomiau saugomas yra dvi paskutines kopijas, tai reiškia kad jai dirbote su dokumentu ir išsaugojote. o vėliau dar kažką pakoregavote tai mūsų serveryje saugoma abi kopijos kai atsiras 3 variantas korekcijos paskutinis bus ištrintas, tai pat saugome nuo netyčia ištrynimu serveryje kopija nėra pašalinimą. duomenų kopija daroma visada kai pasijungiate i internetą deja jai interneto nėra kopija nėra daroma bet padaroma vėliau kai tik atsiranda rysis. labiausiai siūlome kopijas daryti kuriu duomenis yra brangus buhalteriai, įmonės ir kt. asmenis. mes tai pat galima įrengti toki serveri pas jus asmeniškai jai užtenka pinigu jai norima turėti asmeni. kopijas daroma ne tik kompiuteriu bet ir įrenginių telefonu planšetinių kompiuteriu laptopų ir stacionariu kompiuteriu. nes duomenų atkūrimas kartais gali būti arba labai brangus arba neįmanomas. duomenų apsauga mūsų saugo tiek nuo duomenų laikmenos SSD HDD sugedimo, vagysčių, netyčiniu žmonių klaidu, ransomware virusu, kitu virusu, ištrynimo, sunaikinimo.

 

 

 

Duomenu-saugumas.JPG